Kreatywna Fundacja

Współpracując z wieloma organizacjami pozarządowymi, działając przy kilku projektach, w tym przy Akademii Młodych Noblistów, dojrzałam do założenia własnej Fundacji Kreacji Artystycznej KreArt.

Cele… nie było łatwo je określić, ale warsztaty realizowane przez Fundację Kreatywnego Rozwoju z całą pewnością pomogły w napisaniu statutu i określeniu działań organizacji. W ten oto sposób rozwinęliśmy się, realizując pierwszą dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie” i … stworzyliśmy pierwszą edycję Akademii Artystycznej KreArt, której gośćmi byli eksperci: Piotr Lempa, Paweł Steczkowski, Maria Rumińska, Live Art Studio. Młodzież uczestnicząca w zajęciach miała okazję przeżyć przygodę z źródłami dźwięku, zrozumieć efekt wydobywania głosu, rozwijać swoje muzyczne i taneczne talenty.

Dodatkowo Fundacja przez rok działalności miała szansę wsparcia wielu projektów, w tym szkoleń Dagmary Chmielewskiej, IV Memoriału Jona Lorda, Positive Night Session i przede wszystkim Kobiecą Kreację, której gościem była Magdalena Fedor. Podsumowując więc rok działalności Fundacji, był on bardzo obfity, ale przygoda nasza dopiero się rozpoczyna.

Plany są dalekosiężne, więc warto zaglądać na stronę: www.kreart.eu

Niesamowitym jest to, że prowadząc własną działalność marketingową, nadal ma się siły na działania, które w głównej mierze są wolontariatem. Warto pomagać innym, czynić dobro, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji jak efekt mierzalny: uśmiech dziecka 🙂

Posted on Lipiec 31, 2016 in Journal

Share the Story

About the Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top